SORTIMENT

 • Vybavení koupelen

  obklady, dlažby sanita a další

  Společnost Dorint je díky svým dvacetiletým zkušenostem specialistou v navrhování a realizaci koupelen. Oproti jiným koupelnovým studiím upřednostňujeme zcela odlišný přístup k zákazníkovi. Naši designéři vyhoví veškerým vašim přáním, pohrají si s daným prostorem a navrhnou originální koupelnu přesně podle vašich představ. Naše koupelna pozvedne váš životní styl k luxusu.

 • Krion

  nový designový materiál

  KRION, přírodní materiál z Bauxitu, známý pod označením Solid surface, nebo obchodní značkou Corian, Hanex, LG,… Krion sází na kvalitu bez ohledu na cenový tlak čínských dovozů. Deskový materiál je překotně žádán zpracovateli, kteří již mají s Krionem první zkušenost. Obrovskou výhodou je nabídka hotových komponentů do koupelen, kde konkurence toto doposud nenabízí. Polotovary z Krionu ve spojení s deskovinou dávají architektům a designérům nový, revoluční materiál a prolamují tak dosavadní technologické bariéry v řešení interiérů. SYSTEMPOOL patří v současné době mezi nejpokrokovější část Porcelanosa Grupo.

 • Wellness

  kompletní zařízení wellness pro péči o tělo i duši

  Dopřejte si relaxaci v bazénu, vířivce nebo sauně vytvořené firmou Dorint. Pomůžeme vám vybudovat jedinečné domácí spa dle vašich představ, kde budete moci pečovat o své tělo a mysl. Sdělte nám svá přání a my zajistíme všechno ostatní.

 • Dřevěné a jiné designové podlahy

  šité na míru

  V naší nabídce naleznete luxusní dřevěné a laminátové podlahy, vinyl ,přírodní linolea, PVC a koberce.Naši designéři vám navrhnou ideální řešení jak interiéru, tak exteriéru. Širokou paletou přírodních materiálů pomůžeme na vaší terase vytvořit místo pro relaxaci a posezení s přáteli.

 • Dveře

  interierové dveře pro váš dům

  Kvalitní dveře jsou vstupní branou každého interiéru, věnujeme- li jim při výběru dostatečnou péči, budou nám ji vracet každý den. Nabízíme mnoho nadčasových variant, vše dle vašeho přání a daného prostoru. Pro načerpání inspirace navštivte naše klientské centrum.

 • Kuchyně

  do nejmenších detailů navržené a zpracované kuchyně pro váš dům

  Kuchyně je nepochybně jedno z nejdůležitějších míst vašeho domova, je středem rodinného života. V našich kuchyních dáváme velký zřetel na funkčnost a jednoduchost, s ohledem na individuální potřeby klienta. Přinášíme pro vás nové unikátní materiály, jako je KRION a sklo, jejich kombinací vytvoříme jedinečný prostor.

 • Nábytek

  to nejlepší z nabídky vybavení interieru

  Společnost Dorint se zaměřuje na atypickou truhlářskou výrobu. Kromě toho se zabýváme také kompletní realizací interiérů na klíč. Přinášíme originální řešení vnitřního prostoru dle představ klientů a architektů, od dřevěného nábytku až po celý interiér.

 • Krby

  teplo a praskajicí oheň pro spokojenou rodinu

  Náš přední dodavatel krbů a kachlových kamen z Německa si zakládá na tradici a kvalitě, která nám umožňuje vyhovět i mimořádných požadavkům našich klientů. Zajišťuje kompletní realizaci výrobku, na které se podílí zkušení inženýři, technici a řemeslníci.

 • Osvětlení

  luxusní i užitkové osvětlení vašeho domu

  Ve spolupráci s našimi dodavateli dovedeme navrhnout design svítidel dle typu vašeho interiéru, exteriéru, vašich přání a požadavků, případně dle návrhu architektů. Pracujeme s ekologickými materiály, výběr materiálu pro budoucí originál není ničím omezen. Sázíme pouze na vaši spokojenost.